Hakkımızda

Ege Dondurma olarak, Aydın’da 1973 yılından beri hizmet veren bir firmayız.
Yıllardan beri  gelen gelenek ve birikimlerini günümüz modern üretim teknolojileri ile birleştirerek üretimde kalite, hizmette kalite ilkesi ile hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktayız.

Firmamızın önceliği ürettiği malı insan sağlığına zararlı olan hiç bir katkı maddesi kullanmamaktır. Ege Dondurma işlerinde üstün disiplin anlayışı, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin iyinin de iyisi olacak felsefesi ile işlerinde başarıyı yakalamıştır.

Ali Yılmaz; yılların vermiş olduğu tecrübeyle üretmiş olduğu dondurma çeşitlerini nesilden nesile aktarabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Ege Dondurma lezzetlerini tüm Türkiye’ye tanıtma hedefleri doğrultusunda siz değerli müşterilerimize toptan ve perakende siparişlerinde en kısa sürede en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinerek,  kendi taşıma sistemi ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Yutriçi bayilikler verilecektir. Müracaat için bizlerle iletişime geçiniz.

Misyonumuz
Gıda ve hizmet sektöründe yapılacak yatırımlar, sağlanacak istihdamlar, uygulanacak yönetim sistemleri ile sektörde en önde giden, güler yüzlü bir firma olarak Bölge’nin en iyi firmalarından olmak istiyoruz.

Vizyonumuz
Ege Dondurma, 1973’lerden bu yana gelen gelenek ve birikimlerini günümüz modern üretim teknolejileri ile birleştirerek üretimde kalite, hizmette kalite” ilkesi ile tüm insanlara hizmet vermenin memnuniyetini yaşamaktadır. Ağırlıklı olarak Maraş dondurması üreten firmamız %100 yerli bir kuruluş olup, ürünlerinin tamamını yurtiçine pazarlamaktadır.